رویداد

«طرح جامع مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه (سربازان) نیروهای مسلح» در سومین «کنفرانس حکمرانی و سیاست‌گذاری عمومی» موفق به دریافت جایزه «اندیشه ورزی و سیاست سازی» شد.

این کنفرانس که ۲۵ و ۲۶ دی‌ماه با محوریت«گذار به نسل جدید حکمرانی» در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا سیما برگزار شد، طی اقدامی با عنوان «جایزه اندیشه‌ورزی و سیاست سازی» اقدام به شناسایی برترین پژوهش‌ها و اقدامات اندیشکده‌ها و مؤسسات سیاست‌پژوهی کشور نمود که در این میان پروژه «تدوین طرح جا

بیشتر

پنل "ماشین ‏سازی؛ صنعت راهبردی فراموش شده" درسیزدهمین کنفرانس ملی مدیریت فناوری و نوآوری، به عنوان پنل برتر انتخاب شد.

پنل "ماشین سازی؛ صنعت راهبردی فراموش‏ شده و نقش آن در تاب آوری زیرساخت های صنعتی کشور" در نهمین کنفرانس بین‏ المللی و سیزدهمین کنفرانس ملی مدیریت فناوری و نوآوری، از سوی هیئت داوران و مخاطبین کنفرانس به عنوان پنل برتر انتخاب شد.

بیشتر

چالش های نظری و عملی حوزه مدیریت تکنولوژی و نوآوری در ایران

 دکتر سید حبیب الله طباطبائیان رئیس پژوهشکده مطالعات فناوری ریاست جمهوری و رئیس شورای سیاست گذاری انجمن مدیریت فناوری و نوآوری کشور، صبح روز گذشته ۲۷ آذرماه  با حضور و ایراد سخنرانی در افتتاحیه سیزدهمین کنفرانس ملی و نهمین کنفرانس بین المللی مدیریت فناوری و نوآوری، به تبیین چالش های نظری و عملی ح

بیشتر
دوشنبه 25 آذر

کنفرانس مدیریت فناوری و نوآوری از سوی انجمن مدیریت فناوری و نوآوری ایران با حمایت پژوهشکده مطالعات فناوری برگزار خواهد شد.

سیزدهمین کنفرانس ملی و نهمین کنفرانس بین المللی مدیریت فناوری و نوآوری 27 و 28 آذر ماه در مرکز همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی با حضور اساتید و پژوهشگران این حوزه برگزار خواهد شد.

بیشتر

کارگاه تخصصی "استارتاپ‌های زیست‌محیطی (با تمرکز بر حوزه مدیریت پسماند)" روز یکشنبه 17 آذر ماه با حضور دکتر علی عبداللهی‌نسب؛ پژوهشگر گروه سیاست نوآوری و آینده‌نگاری پژوهشکده مطالعات فناوری؛ برگزار شد.

این نشست در حاشیه "دومین نمایشگاه بین‌المللی مدیریت پسماند، بازیافت، خدمات شهری، ماشین آلات و تجهیزات وابسته (IWEX  2019)" که از 14 الی 17 آذرماه، در محل مرکز نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار شد، اجرا گردید.

بیشتر

امضای قرارداد همکاری مشترک پژوهشکده مطالعات فناوری با دانشگاه آزاد اسلامی در راستای توسعه اقتصادی-اجتماعی استان هرمزگان

این تفاهم نامه روز یکشنبه 10 آذرماه با حضور ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی،دکتر محمد مهدی طهرانچی، برگزار و به امضای روسای محترم دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان و پژوهشکده مطالعات فناوری رسید.

بیشتر
يكشنبه 3 آذر

همایش ملی پنجه های کارآمد،سربازان ماهر

همایش ملی پنجه های کارآمد،سربازان ماهر درتاریخ ۲۶ آبان ماه و با همکاری مشترک وزارت آموزش و پرورش و قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه ستاد کل نیروهای مسلح با هدف اطلاع رسانی برنامه های مهارت آموزی پیش از خدمت و با حضور مقامات لشگری و کشوری، برگزار گردید.

بیشتر
چهارشنبه 17 مهر

اتمام پروژه «بررسی الگوی مشارکت ایران در بازسازی کشورهای آسیب دیده از جنگ عراق، سوریه و یمن»

آقای دکتر مشایخ و و خانم مهندس نوروزی یکشنبه این هفته  در نشستی با حضور جمعی از مدیران و اعضای پژوهشکده به ارائه دستاوردهای این پروژه پرداختند.

بیشتر
سه شنبه 18 تير

نشست یک روزه "ماشین‌سازی؛ پیشران توسعه صنعتی" 20 تیرماه برگزار خواهد شد.

به نقل از گروه سیاست نوآوری و آینده نگاری پژوهشکده، این رویداد با محوریت صنعت ساخت ماشین‌آلات و تجهیزات خطوط تولید، توسط دبیرخانه "برنامه توسعه بازار ماشین‌آلات صنعتی پیشرفته ساخت داخل" معاونت علمی ریاست جمهوری، با همکاری پژوهشکده مطالعات فناوری، مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت و صندوق نوآوری و شکو

بیشتر
دوشنبه 13 خرداد

نقش رسانه‌ها در فرآیند تفکر؛ موضوع کلیدی ارائه شده در نشست دوم از مجموعه نشست‌های «تفکر و نگرش منسجم: اندیشه پژوهش»

دکتر داریوش محجوبی، استاد دانشگاه تگزاس آمریکا در دومین نشست از مجموعه نشست‌های «تفکر و نگرش منسجم: اندیشه پژوهش» که مورخ 12 خرداد سال جاری در محل پژوهشکده مطالعات فناوری برگزار گردید بر اهمیت جایگاه رسانه به عنوان بستری قدرتمند در فرآیند تفکر تأکید نمودند.

بیشتر

صفحه‌ها

ارتباط با ما

  • نشانی: تهران- خیابان ستارخان- خیابان شهید دکتر حبیب‌الله - تقاطع خیابان شهید سروش (یکم) پلاک 96 - پژوهشکده مطالعات فناوری
  • تلفن: 02166500065
  • فاکس: 02166500060
  • کدپستی: 1455693415
  • ایمیل: info@tsi.ir