اخبار و رویدادها

چهارشنبه 17 مهر

اتمام پروژه «بررسی الگوی مشارکت ایران در بازسازی کشورهای آسیب دیده از جنگ عراق، سوریه و یمن»

آقای دکتر مشایخ و و خانم مهندس نوروزی یکشنبه این هفته  در نشستی با حضور جمعی از مدیران و اعضای پژوهشکده به ارائه دستاوردهای این پروژه پرداختند.

بیشتر
چهارشنبه 3 مهر

طرح شفافیت تراکنش‌های بانکی؛ ابزاری کارآمد در جهت شفاف سازی فعالیت های اقتصادی در کشور

مهدی اشعری؛ کارشناس اقتصاد مقاومتی و بهبود فضای کسب و کار مرکز همکاری های ریاست جمهوری روز یکشنبه مورخ 31 شهریور ماه طی جلسه ای در حضور مدیران و اعضای پژوهشکده به ارائه طرح شفافیت تراکنش‌های بانکی پرداختند.

بیشتر
سه شنبه 12 شهريور

کتاب «گره گشایی تأمین مالی شرکت های کوچک و متوسط: بررسی نقش اعتبارسنجی و برنامه های ضمانت اعتباری» از سوی انتشارات Routledge با همکاری سازمان همکاری های اقتصادی و توسعه و بانک توسعه آسیا به چاپ رسید.

این کتاب که با ویراستاری پرفسور یوشینو و دکتر تقی زاده حصاری در جولای سال 2019 به چاپ رسیده است، به بیان تجربه برخی از کشورها در زمینه تأمین مالی بنگاه های کوچک و متوسط و استفاده از ظرفیت ضمانت اعتباری در تأمین مالی این شرکت ها می پردازد.

بیشتر
چهارشنبه 6 شهريور

رصد اشتغال سربازان مهارت آموخته؛ گامی در جهت اعتلای طرح جامع مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه

با توجه به پیشنهاد اولیه طرح جامع مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح از سوی پژوهشکده مطالعات فناوری و همچنین مشارکت راهبردی پژوهشکده در تکامل و توسعه این طرح، از بدو شکل‌گیری قرارگاه مهارت‌آموزی، اتاق فکر و اقدام سرباز ماهر با مأموریت پشتیبانی پژوهشی و اجرایی از اهداف طرح جامع مهارت

بیشتر

صفحه‌ها