کارگاه سیاستگذاری ترویج علم، فناوری و نوآوری با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری افتتاح شد

تاریخ : 1398/03/28

تعداد بازدید : 63

0 امتیاز از 0 رای

کارگاه سیاستگذاری ترویج علم، فناوری و نوآوری با مشارکت مرکز تحقیقات سیاست علمی و مرکز علوم و فناوری کشورهای عضو جنبش عدم تعهد از 27 خرداد ماه 98 به مدت سه روز برگزار خواهد شد.

کارگاه سیاستگذاری ترویج علم، فناوری و نوآوری با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری افتتاح شد

کارگاه سیاستگذاری ترویج علم، فناوری و نوآوری با مشارکت مرکز تحقیقات سیاست علمی و مرکز علوم و فناوری کشورهای عضو جنبش عدم تعهد از 27 خرداد ماه 98 به مدت سه روز برگزار خواهد شد. در این کارگاه علاوه بر نمایندگانی از کشورمان، نمایندگانی از 16 کشور حضور دارند و طی سه روز به بحث و تبادل نظر درباره سیاستگذاری ترویج علم، فناوری و نوآوری خواهند پرداخت.

در افتتاحیه این مراسم که با حضور مدیر گروه مطالعات بین الملل علم و فناوری پژوهشکده مطالعات فناوری برگزار شد، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، رئیس مرکز تحقیقات سیاست علمی و نیز رئیس مرکز علوم و فناوری کشورهای عضو جنبش عدم تعهد سخنرانی نمودند. شایان ذکر است پژوهشکده مطالعات فناوری به عنوان یکی از حامیان معنوی این کارگاه بین المللی، پیشتر در سال 1393، کارگاه سیاستگذاری علم، فناوری و نوآوری برای کشورهای درحال توسعه را با مشارکت مرکز علوم و فناوری کشورهای عضو جنبش عدم تعهد برگزار نموده بود.  

 

نظر شما