برگزاری دومین جلسه شورای عالی سیاست گذاری قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه با حضور ریاست پژوهشکده مطالعات فناوری در محل ستاد کل نیروهای مسلح

تاریخ : 1396/12/15

تعداد بازدید : 288

5 امتیاز از 2 رای

دومین جلسه شورای عالی سیاست¬گذاری قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه با حضور مقامات ارشد وزارتخانه های ارتباطات،علوم و تحقیقات، آموزش و پرورش و ورزش و جوانان و به ریاست سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری رییس ستاد کل نیرو های مسلح در محل این ستاد برگزار شد.

در این جلسه تفاهم‌نامه‌های جداگانه‌ای میان سرلشکرمحمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و 4 وزارتخانه یاد شده در راستای اجرای طرح مهارت‌افزایی سربازان نیروهای مسلح به امضا رسید.

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان در حاشیه این جلسه و در جمع خبرنگاران گفت: امروز اتفاق بزرگی افتاد که با توجه به وظایف قانونی که ما برای رفع مشکلات جوانان داریم و ظرفیت نیروهای مسلح بعد از چند ماه بحث و بررسی تفاهم‌نامه‌ای میان ما و ستاد کل نیروهای مسلح به امضا رسید. وی ادامه داد: براساس این تفاهم‌نامه با توجه به امکاناتی که در اختیار داریم به این طرح کمک می‌کنیم و با توجه به تدبیر ستاد کل گام‌های خیلی خوبی در این راستا برداشته شده است.و در ادامه جلسه هر یک از وزرا به ایراد سخنرانی پرداختند و نکات قابل تاملی در رابطه با مهارت افزایی  در حوزه تخصصی خودشان مطرح کردند.

نظر شما