سومین روز کارگاه بین‌المللی مدیریت تکنولوژی و نوآوری برای فارسی‌زبانان برگزار شد.

تاریخ : 1396/06/07

تعداد بازدید : 601

4.7 امتیاز از 3 رای

سومین روز اولین کارگاه بین‌المللی مدیریت تکنولوژی و نوآوری برای فارسی‌زبانان، با اعطای گواهینامه حضور در دوره توسط جناب آقای دکتر طباطبائیان به پایان رسید.

به گزارش دبیرخانه‌ی کارگاه، سومین روز از اولین دوره کارگاه بین‌المللی مدیریت تکنولوژی و نوآوری به میزبانی دانشگاه علامه طباطبائی در نوبت صبح با برگزاری کارگاه آموزشی(سیاست‌گذاری علم و تکنولوژی) توسط جناب آقای دکتر سید سروش قاضی نوری معاون پژوهشی دانشکده مدیریت و حسابداری این دانشگاه از سر گرفته شد.در ادامه مدعوین در کارگاه (آشنایی با نظام علم و تکنولوژی ایران) با ارائه جناب آقای دکتر محمد نقی زاده عضو محترم هیئت‌علمی دانشگاه علامه طباطبائی حضور یافتند.در نوبت بعدازظهر نیز مدعوین به دعوت ستاد توسعه فناوری نانو، در نشست صمیمی این مرکز که با سخنرانی جناب آقای دکتر سلطانی همراه بود، مدعوین از نمایشگاه تجهیزات موردحمایت این ستاد بازدید به عمل آوردند.


پایان‌بخش برنامه سومین روز کارگاه نیز حضور مدعوین در پژوهشکده مطالعات فناوری به‌عنوان یکی از برگزارکنندگان اصلی این رویداد بین‌المللی بود. در این نشست ابتدا جناب آقای مهندس مشایخ (عضو کمیته بین‌الملل پژوهشکده مطالعات فناوری) به معرفی این پژوهشکده و دستاوردهای آن در سال‌های اخیر پرداختند.در ادامه جناب آقای دکتر سید حبیب‌الله طباطبائیان، رئیس محترم پژوهشکده مطالعات فناوری و همچنین دبیر علمی این کارگاه، ضمن تشریح اهداف دوره به مدعوین، برگزاری مستمر این‌چنین رویدادهای علمی در منطقه را فرصت مناسبی جهت ایجاد شبکه‌های تعاملی قدرتمند و کارا دانستند. ایشان همچنین ضمن پاسخگویی به سؤالات مدعوین پیرامون ساختار نهادهای سیاست‌گذاری حوزه علم و تکنولوژی در کشورمان، استقبال ایران از تبادل تجربیات با کشورهای منطقه در قالب برگزاری کارگاه‌های مشابه در ایران و یا کشورهای متقاضی را خاطرنشان فرمودند. در پایان گواهینامه‌های حضور در نخستین دوره کارگاه بین‌المللی مدیریت تکنولوژی و نوآوری توسط ایشان به میهمانان اعطا گردید.


filereader.php?p1=main_c81e728d9d4c2f636

لازم به ذکر است که طی برنامه‌ریزی صورت گرفته و با همکاری انجمن مدیریت فناوری ایران، مدعوین سه روز پایانی کارگاه را در کنفرانس بین‌المللی مدیریت فناوری و نیز کنفرانس آسیالیکس در محل دانشگاه شهید بهشتی حضور خواهند یافت.


سومین روز کارگاه به روایت تصویر:


filereader.php?p1=main_e4da3b7fbbce2345d

نظر شما