دومین روز از نخستین دوره کارگاه بین‌المللی مدیریت تکنولوژی و نوآوری برای فارسی‌زبانان برگزار شد

تاریخ : 1396/06/06

تعداد بازدید : 463

4.3 امتیاز از 3 رای

به گزارش دبیرخانه‌ی کارگاه، برنامه روز دوم نیز همانند روز نخست دارای دو بخش کارگاه‌های آموزشی و بازدید علمی بود. در ابتدا و در سالن شورای دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه علامه طباطبائی تهران،کارگاه آموزشی (اقتصاد دانش‌بنیان) توسط جناب آقای دکتر ابوجعفری مدیر گروه اقتصاد دانش‌بنیان پژوهشکده مطالعات فناوری ریاست جمهوری و سپس کارگاه (مدیریت مالکیت فکری) توسط جناب آقای دکتر کامران باقری، رئیس مالکیت فکری و عضو گروه فناوری و نوآوری پژوهشگاه صنعت نفت ارائه گردید.

به گزارش دبیرخانه‌ی کارگاه، برنامه روز دوم نیز همانند روز نخست دارای دو بخش کارگاه‌های آموزشی و بازدید علمی بود.

در ابتدا و در سالن شورای دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه علامه طباطبائی تهران،کارگاه آموزشی (اقتصاد دانش‌بنیان) توسط جناب آقای دکتر ابوجعفری مدیر گروه اقتصاد دانش‌بنیان پژوهشکده مطالعات فناوری ریاست جمهوری و سپس کارگاه (مدیریت مالکیت فکری) توسط جناب آقای دکتر کامران باقری، رئیس مالکیت فکری و عضو گروه فناوری و نوآوری پژوهشگاه صنعت نفت ارائه گردید.

در نوبت عصر نیز مدعوین به دعوت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در این نهاد دولتی حضور یافتند. در این نشست ابتدا جناب آقای دکتر صاحبکار خراسانی رئیس امور شرکت‌ها و مؤسسات دانش‌بنیان ضمن اشاره به ساختار معاونت، روند تشکیل و فعالیت‌های کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌ها را شرح دادند و در ادامه جناب آقای دکتر الیاسی معاون سیاست‌گذاری و ارزیابی راهبردی معاونت علمی و فناوری به پرسش‌های مدعوین در مورد فعالیت‌های  نهادهای دولتی و غیردولتی مرتبط با حوزه علم و تکنولوژی در کشور پاسخ دادند. در پایان برنامه روز دوم کارگاه،مدعوین از برج میلاد بازدید نمودند.


دومین  روز کارگاه به روایت تصویر:

filereader.php?p1=main_c4ca4238a0b923820

filereader.php?p1=main_eccbc87e4b5ce2fe2

filereader.php?p1=main_e4da3b7fbbce2345d

filereader.php?p1=main_1679091c5a880faf6

منبع خبر: گروه جامعه و پیشرفت - ایمان شهرام

نظر شما